Penktadienis, 2023 m. rugsėjo 29 d., 05:46
+370 310 51 080
Titulinis Svetainės medis El. paštas

BENDROSIOS PASLAUGOS

 
     
        


  • Informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugos. 

    Informavimo ir konsultavimo paslaugos teikiamos telefonu ir atvykus į įstaigą. Tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugos teikiamos kreipiantis į gydymo įstaigas, į teisėtvarkos institucijas, rajono savivaldybę ir kt. Tarpininkaujama asmenims, patekusiems į krizines situacijas, kai dėl prarastų gebėjimų arba galimybių savarankiškai savimi pasirūpinti ir nesant artimųjų tenka asmenį perkelti iš vienos gydymo įstaigos į kitą, į socialinės globos įstaigas, bei padėti susitvarkyti būtinus dokumentus. Taip pat asmenims, kuriems jau teikiamos socialinės  priežiūros paslaugos. 

        Informacija tel. 8 310 51080  

     ________________________________________

  • Aprūpinimo būtiniausiais drabužiais ir avalyne. Paslauga teikiama savarankiškai besikreipiantiems asmenims arba paslaugą teikia darbuotojai asmenims, patekusiems į krizines situacijas, kai apgyvendinami krizių centre ar į gydymo įstaigą vežamas asmuo yra socialiai apleistas.
        Informacija tel. 8 310 51080
   
   
_________________________________________


  • Reguliaraus (iki 400 km) ir epizodinio transporto organizavimo paslaugomis gali pasinaudoti neįgalūs, senyvo amžiaus ir nepasiturintys asmenys, vykstantys į (iš) gydymo, reabilitacijos, slaugos įstaigas, Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą (NDNT).
        Informacija tel. 8 310 51080 arba atvykus į įstaigą (I aukštas, 4 kab.)

Varėnos socialinių paslaugų centro transporto organizavimo paslaugos skyrimo, teikimo ir mokėjimo už paslaugas tvarkos aprašas 

      ______________________________________


  • Asmens higienos (prausimosi duše) ir priežiūros (skalbimo)  paslaugos teikiamos neįgaliems ir senyvo amžiaus asmenims, gyvenantiems be komunalinių patogumų, neturintiems sąlygų nusiprausti ir išsiskalbti.
        Informacija tel. 8 310 51080 arba atvykus į įstaigą (I aukštas, 4 kab.)

     ________________________________________


  • Sociokultūrinės paslaugos. Šių paslaugų tikslas – organizuojant laisvalaikio užimtumą, išvengti socialinių problemų, mažinti socialinę atskirtį. Siekiant aktyvinti bendruomenę ir didinti neįgaliųjų integraciją į visuomenę. Ypatingai skatinamas bendravimas tarp skirtingų bendruomenės narių grupių, suburiant juos bendrai veiklai, bendram darbui užimtumo grupėse, bei organizuojant temines popietes ir šventinius renginius.
        8 679 21690 socialinis darbuotojas, koordinuojantis sociokultūrinę veiklą
        8 616 36231 direktoriaus pavaduotojas socialiniams reikalams

     ________________________________________


  • Aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis (TPP). Kompensacinės technikos priemonėmis (vaikštynėmis, neįgaliojo vežimėliais, vaikščiojimo lazdelėmis, alkūniniais ir pažastiniais ramentais, vaikščiojimo rėmais, tualetinėmis kėdėmis, vonios suoliukais, dušo kėdėmis, funkcinėmis lovomis, pasėstais ir čiužiniais praguloms išvengti) aprūpinami Varėnos rajono savivaldybės neįgalūs ir pensinio amžiaus asmenys arba asmenys, kuriems neįgalumas nustatinėjimas.

Naujienų prenumerata

El. paštas:

Kontaktai

Varėnos socialinių paslaugų centras
Įstaigos kodas: 301792843
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 61A, Varėna
Tel. / faks. +370 310 51 080
El. paštas info@varenosspc.lt

Darbo laikas

I-IV:         8.00–17.00
V:            8.00–15.45
Pietūs: 12.00–12.45

© 2021 Varėnos socialinių paslaugų centras