Penktadienis, 2023 m. rugsėjo 29 d., 13:38
+370 310 51 080
Titulinis Svetainės medis El. paštas
„Sidabrinė linija“ Varėnoje: psichosocialinė pagalba telefonu socialinę atskirtį patiriantiems senyvo amžiaus asmenims, neįgaliesiems ir jų šeimos nariams“Projekto pavadinimas:
„Sidabrinė linija“ Varėnoje: psichosocialinė pagalba telefonu socialinę atskirtį patiriantiems senyvo amžiaus asmenims, neįgaliesiems ir jų šeimos nariams“


Projekto tikslas:

Gerinti tikslinių grupių psichikos sveikatos būklę, mažinant socialinę atskirtį ir vienišumą, stiprinti tarpusavio palaikymą, didinti vietos bendruomenės pilietinį-visuomeninį aktyvumą ir plėsti pilietiškumo kompetencijas.


Projekto trukmė:

Pradžia – 2018 m. rugsėjo 19 d.
Pabaiga – 2020 m. rugsėjo 19 d.


Projekto aprašymas:

Visuomenės senėjimas ir neįgaliųjų socialinė integracija lemia vis didėjantį socialinių paslaugų poreikį, prie kurio tenkinimo Varėnos mieste ir rajone prisidės ir šis projektas, siūlantis bendruomenei naują socialinę paslaugą - psichosocialinę pagalbą "Sidabrinės linijos" telefonu.

 

Šiai paslaugai teikti bus pasitelkta savanorių pagalba: projekto įgyvendinimo laikotarpiu bus atrinkta 20 savanorių iš vietos bendruomenės, kurie parengiamųjų kursų metu bus apmokyti teikti psichosocialinę pagalbą telefonu.

 

Projekto metu savanoriai informuos tikslinę grupę apie „Sidabrinę liniją“, padės užsiregistruoti ir skatins naudotis, teiks konsultacijas telefonu, savanoriškai veiklai skirdami po 1 val. per savaitę.

 

Projekto vykdytojai įsipareigoja organizuoti ir teikti tikslinei grupei anoniminę nemokamą psichosocialinę pagalbą telefonu, kuri apima tęstinę psichologinės krizės įveikimo pagalbą, tolesnio tikslinės grupės emocinio palaikymo ir savipagalbos organizavimą.

 

Šalia numatytų veiklų Varėnos miesto gyventojai bus skatinami įsitraukti į savanorišką veiklą su tikslinėmis grupėmis, suteikiant jiems šiai veiklai reikalingų kompetencijų ir įtraukiant į savanorystę projekte. Šios  veiklos Varėnos mieste ir rajone bus vykdomos ir projektui pasibaigus: savanoriai bus skatinami tęsti veiklą, o dalyviai - toliau naudotis paslauga.

 

Vykdytojas:

M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas

 

Partneriai:

Varėnos socialinių paslaugų centras

Biudžetinė įstaiga Varėnos globos namai

Varėnos rajono neįgaliųjų draugija

 

Finansavimas:

Programų įgyvendinimas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis, LR valstybės biudžeto lėšomis, pareiškėjo ir partnerių nuosavomis lėšomis.  Bendras projekto biudžetas - 35.000,00 Eur.Komentarai:
Vardas
El. paštas
Saugos kodas

Naujienų prenumerata

El. paštas:

Kontaktai

Varėnos socialinių paslaugų centras
Įstaigos kodas: 301792843
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 61A, Varėna
Tel. / faks. +370 310 51 080
El. paštas info@varenosspc.lt

Darbo laikas

I-IV:         8.00–17.00
V:            8.00–15.45
Pietūs: 12.00–12.45

© 2021 Varėnos socialinių paslaugų centras