Penktadienis, 2023 m. rugsėjo 29 d., 07:41
+370 310 51 080
Titulinis Svetainės medis El. paštas
Renginys globėjams ir įtėviams

Artėjant gražiausioms metų šventėms, susikaupimo, stebuklų laukimo, o kartu ir prasmingų susitikimų laikotarpiu, 2018 m. gruodžio 19 d. 16 val. įvyko nedidelis, jaukus renginys skirtas globėjams, įtėviams bei globojamiems vaikams.

Pasitelkdama Justino Marcinkevičiaus eiles, globėjus pasveikino ir gražių, jaukių artėjančių švenčių palinkėjo Varėnos socialinių paslaugų centro direktorė Dovilė Barčiukienė, taip pat padėkojo globėjams už jų kantrybę, meilę, pasiaukojimą, globojant vaikus.

Apie tai, kad gyvenimą prasmingu padaro meilė, kalbėjo Globos centro globos koordinatorė Ramunė Pilelienė. Globėjai yra tie, kurie dalinasi savo meile, globoja, saugo, moko gyvenimiškos patirties, suteikia namų šilumą… Globėjai gali padėkoti gyvenimui ir sau už stiprybę eiti keliu, kuriuo eina. Mes, darbuotojai, dėkodami globėjams už jų pasirinką kelią, turime padėti jiems išlaikyti tą stiprybę. Atsiradus abejonėms, žinių trūkumui, prireikus kitų specialistų pagalbos, padėti globėjams ir jų globojamiems vaikams.

Globėjams buvo dar kartą priminta, kad prireikus praktinio patarimo, kilus sunkumams, dėl reikalingos pagalbos visada gali kreiptis į globos koordinatorių ir GIMK specialistus.

Renginio metu, smuikais griežė merginų duetas - Justė Marija ir Gabrielė, viena iš dueto merginų auga globėjų šeimoje. Klausėmės pasakos apie vilkiuko gyvenimą, kurią skaitė su globėja gyvenantis vaikinas. Jaudinanti istorija – tai šiuo metu globojamo Lauryno išgyvenimai, perteikti per pasaką. Gitaromis atliekamais kūriniais džiugino jaunieji Varėnos muzikantai Klaudijus ir Domantas bei keletą dainų kartu atlikusi vokalistė Kamilė. Visi kartu žaidėme, dainavome. Renginį vedė lėlių teatro „Alfa“ aktorius Alfonsas Rameika, jam talkino Viktorija Rameikienė. Po renginio vaišinomės ir šiltai bendravome prie kavos ir arbatos puodelio.

Į pirmą kartą Varėnos socialinių paslaugų centre organizuotą renginį, skirtą globėjams ir įtėviams, susirinko nedidelis būrys globėjų šeimų, tačiau tikimės, kad kitais metais, užmezgus glaudesnį ryšį, galėsime džiaugtis dideliu būriu Varėnos rajono savivaldybės globojamų vaikučių bei juos globojančių globėjų ar įtėvių.

 

Komentarai:
Vardas
El. paštas
Saugos kodas

Naujienų prenumerata

El. paštas:

Kontaktai

Varėnos socialinių paslaugų centras
Įstaigos kodas: 301792843
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 61A, Varėna
Tel. / faks. +370 310 51 080
El. paštas info@varenosspc.lt

Darbo laikas

I-IV:         8.00–17.00
V:            8.00–15.45
Pietūs: 12.00–12.45

© 2021 Varėnos socialinių paslaugų centras