Penktadienis, 2023 m. rugsėjo 29 d., 07:25
+370 310 51 080
Titulinis Svetainės medis El. paštas
„Kurk Lietuvai“ įgyvendina projektą ir vykdo apklausą „Negalia: paslaugų ir priemonių poreikis bei informacijos prieinamumas


„Kurk Lietuvai“ įgyvendina projektą, kuriuo siekiama paskatinti asmenų su negalia užimtumą Lietuvos darbo rinkoje, didinat valstybės numatytų priemonių ir paslaugų prieinamumą.

 

Siekiant išsiaiškinti asmenų su negalia ir jų šeimų poreikius jiems numatytų paslaugų ir priemonių atžvilgiu bei informacijos apie galimą gauti pagalbą prieinamumą, visi suinteresuoti asmenys yra kviečiami pildyti anoniminę apklausą ir tokiu būdu dalyvauti viešojoje konsultacijoje bei prisidėti prie asmenų su negalia, jų šeimų ir visos visuomenės bendros gerovės didinimo.


Nuoroda į apklausą rasite čia:

https://epilietis.lrv.lt/lt/konsultacijos/viesoji-konsultacija-del-asmenu-su-negalia-paslaugu-ir-priemoniu-poreikio-bei-informacijos-apie-galima-gauti-pagalba-prieinamumo

 

TIKSLAS

Viešosios konsultacijos tikslas – sužinoti tikslinės grupės nuomonę apie asmenims su negalia reikalingų paslaugų ir priemonių poreikį bei informacijos apie galimą gauti pagalbą prieinamumą. Surinkta informacija padės identifikuoti priemones poreikių tenkinimo įvairovei ir prieinamumui gerinti ir bus naudojama kuriant skaitmeninį įrankį asmenų su negalia užimtumo darbo rinkoje skatinimui Lietuvoje.


METODAS

Elektroninė apklausa.


TRUKMĖ

2020 m. lapkričio 10 – lapkričio 24 d.


KAIP DALYVAUTI

Nuorodą į apklausą rasite čia

Pristatant apklausos rezultatus bus naudojami tik apibendrinti visų dalyvių atsakymai, taigi garantuojamas apklausos dalyvių pateiktų duomenų konfidencialumas.

Papildoma informacija: ši viešoji konsultacija yra „Kurk Lietuvai“ programos vykdomo projekto „Asmenų su negalia užimtumo darbo rinkoje skatinimas“ dalis. Visą su projektu susijusią informaciją galima rasti čia


Projekto vadovai: Lauryna Filatovaitė (lauryna.filatovaite@kurklt.lt) ir Gabrielė Taminskaitė (gabriele.taminskaite@kurklt.lt)

 

 

  *Apklausos formatui neatitikus Jūsų poreikių, kilus iššūkiams ir (ar) nesant galimybės užpildyti šią apklausą, prašome susisiekti su projekto vadovėmis (Lauryna Filatovaite lauryna.filatovaite@kurklt.lt,
mob. +37062433592 arba Gabriele Taminskaite gabriele.taminskaite@kurklt.lt, +37060034296). Esant šiai situacijai, bus pasirūpinta, jog visi suinteresuoti asmenys turėtų galimybę sudalyvauti šioje viešojoje konsultacijoje konkrečiam asmeniui tinkamu būdu.

Komentarai:
Vardas
El. paštas
Saugos kodas

Naujienų prenumerata

El. paštas:

Kontaktai

Varėnos socialinių paslaugų centras
Įstaigos kodas: 301792843
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 61A, Varėna
Tel. / faks. +370 310 51 080
El. paštas info@varenosspc.lt

Darbo laikas

I-IV:         8.00–17.00
V:            8.00–15.45
Pietūs: 12.00–12.45

© 2021 Varėnos socialinių paslaugų centras