Penktadienis, 2023 m. rugsėjo 29 d., 12:56
+370 310 51 080
Titulinis Svetainės medis El. paštas
Savanorystė pavasarinėje „Maisto banko“ akcijoje

2023 m. kovo 17 dieną, Varėnos socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos - Dovilė Palevičienė, Inga Mikalauskienė, Ingrida Matulevičienė, bendradarbiaujant su Varėnos Šv. arkangelo Mykolo parapijos Carito vaikų ir paauglių dienos centro „Svajonė “, prekybos tinklų lankytojus kvietė prisidėti prie pavasarinės „Maisto banko” akcijos, ištiestiant pagalbos ranką stokojantiems.

Skaičiuojama, kad Lietuvoje žemiau skurdo ribos gyvena kas penktas šalies gyventojas. Dažniausiai nepriteklių patiria - senjorai, neįgalieji, gausios šeimos, vieniši tėvai. Kiekvieno iš jų, skurdo priežastys labai skirtingos ir įvairios. Kiekvienam iš jų pristatytas lauknešėlis, reiškia ne tik sotesnę vakarienę, bet ir galimybę sutaupyti lėšų kitiems savo svarbiausiems poreikiams.

Pavasarinėje “Maisto banko” akcijoje, didžiausia socialinių darbuotojų - savanorių užduotis buvo skleisti - ką bendrai reiškia aukoti, kodėl tai svarbu mums visiems. Su tikslu, jog visuomenė taptų sąmoninga, atjaučianti silpnesniuosius, palaikanti šalyje veikiančias nevyriausybines organizacijas. Rekordiškai augant prašančiųjų paramos skaičiams, privalome suvienyti jėgas, juk visai nebūtina aukoti labai daug, svarbiausia, kad šios akcijos svarbą suprastų kuo daugiau žmonių.

“Maisto banko” akcijos metu, aukojusiųjų dėka buvo surinkta - 914 vnt. maisto produktų.

Dėkojame, Varėnos Šv. arkangelo Mykolo parapijos Carito vaikų ir paauglių dienos centro „Svajonė “darbuotojoms, koruojančioms “Maisto banko” akciją Varėnoje, už galimybę, savanoriaujant, prisidėti prie pavasarinės “Maisto banko” akcijos Varėnoje.Varėnos socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos:
Dovilė Palevičienė, Inga Mikalauskienė, Ingrida Matulevičienė


Komentarai:
Vardas
El. paštas
Saugos kodas

Naujienų prenumerata

El. paštas:

Kontaktai

Varėnos socialinių paslaugų centras
Įstaigos kodas: 301792843
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 61A, Varėna
Tel. / faks. +370 310 51 080
El. paštas info@varenosspc.lt

Darbo laikas

I-IV:         8.00–17.00
V:            8.00–15.45
Pietūs: 12.00–12.45

© 2021 Varėnos socialinių paslaugų centras